Máte aj Vy otázku?
Kontaktujte nás 0903 413 500 alebo info@servis-notebookov.sk

Prečo si na servis vybrať nás?

  • Profesionálny servis
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Certifikovaná kvalita práce
  • Cenová kalkulácia pred opravou
  • Diagnostika a doprava zdarma
  • Záruka na všetky opravy a diely
  • Garancia kvality a spokojnosti

Servisné stredisko

Servisné stredisko sa nachádza za bývalou budovou Alza.sk, vedľa parkoviska Telekomu, oproti restaurácii Mlyn. Dostanete sa k nám autom priamo z Prievozskej ulice smerom od Starého Mesta alebo Bajkalskej ulice smerom na obchvat, za križovatkou Bajkalská Prievozská. MHD zastávka Prievozská čísla spojov 70, 96, 201, 202, 208

Parkovanie je možné priamo pred vchodom do servisu.

Je potrebné vyplniť objednávku opravy, následne dostane na email potvrdenie, ktoré je dobré vytlačiť a priložiť k zariadeniu. Následne zariadenie zabalíte do do bublinkovej fólie(može byť aj iná výstuha) a silnejšej krabice. Počkáte na kuriéra, ktorý vo zvolený dátum zariadenie u Vás vyzdvihne.

Platba kartou momentálne nie je možná, je možná platba v hotovosti alebo prevodom na účet pred vyzdvihnutím zariadenia. V prípade hotovosti je možné využiť 2 bankomaty v bezprostrednej blízkosti servisného strediska.

Zariadenie je najlepšie zabaliť do krabice v ktorej ste ho zakúpili. Ak ju už nemáte, postačí aj bežná krabica a zabalenie do bublinkovej fólie alebo inej pružnej výstuhy.


Servis zariadenia

Diagnostika je často časovo a technicky náročný úkon vyžadujúci si rozsiahle znalosti a skúsenosti technika, bežné závady vieme diagnostikovať ešte v ten istý deň. Zložitejšie závady základnej dosky trvajú zvyčajne do 3 dní.

Základná diagnostika je vždy bezplatná a zahŕňa základnú kontrolu kontrolu notebooku. Rozšírená diagnostika stojií 20 EUR a je potrebná v prípade že je notebook potrebné zariadenie rozoberať, premieriavať elektroniku alebo testovať viacero komponentov. Rozšírená diagnostika je zdarma pri následnej oprave zariadenia.

Väčšina opráv je hotová ešte v deň prijatia zariadenia. V prípade zložitejšej chyby, kde je potrebná aj zlozitejšia diagnostika je to priemerne 3 dni od prijatia. V prípade, že na opravu zariadenia je potrebné objednať nejaký náhradný diel, Vám dodaciu dobu dielu povieme hned po ukončení diagnostiky.

V určeniu závady nepotrebujeme žiadne príslušenstvo ako myš, taška, usb kľúče, káble, DVDčka. Stačí nám len zariadenie a nabíjačka.

Pri diagnostike nerobíme žiadny zásah do Vaších dát v zariadení. V prípade ak by pri oprave mohlo dojsť k strate údajov, alebo k jej strate došlo už pri poškodení, pred opravou Vás na to upozorníme. Ak je to potrebné, vieme dáta pred opravou zálohovať, prípadne vykonať záchranu dát.

V prvom rade je potrebné zariadenie vypnúť, ak je to možné vytiahnuť batériu, nenabíjať a čo najskôr zariadenie priniesť k nám do servisu. Zariadenie podrobíme diagnostike a navrhneme možnosti riešenia.

Áno, niektoré závady je možné opraviť aj na počkanie, alebo vo veľmi krátkom čase. Či je takáto oprava možná pre dané zariadenia a typ závady sa infomujte telefonicky, emailom alebo osobne.

Prehrievanie notebooku spôsobuje viacero rôznych vecí. Zanesenie rebrovania chladica, zanesenie ventilátora, vyschnutie teplovidivej pasty alebo zlyhanie či poškodenie ventilátora. Odporúčame notebook priniest na diagnostiku a zistíme čo problém sposobuje a navrhneme riešenie na odstránenie prehrievania, čím sa predĺži životnost notebooku.

Áno, je možné zapozičať náhradné zariadenie počas trvania opravy, informujte sa telefonicky, emailom alebo osobne.


Predaj náhradných dielov a LCD panelov

Každý model zariadenia má svoje špecifické diely, ktoré su kompatibilné iba s daným modelom zariadenia. Existuju tisíce modelov zariadení a preto spolupracujeme so všetkými výrobcami dielov pre notebooky, telefóny a tablety. Cenu a možnosti dodania náhradného dielu musíme preveriť u daného výrobcu, aby sme zabezpečili že Vám dodáme správny orignálny diel za najlepšiu možnú cenu. Ak chcete vedieť cenu náhradného dielu, stačí nám na email info@servis-notebookov.sk zaslať značku, model a sériové číslo zariadenia a my Vám preveríme presné informácie.

Predávame všetky náhradné diely dostupné u výrobcov. Nepredávame iba elektronické súčiastky základných dosiek alebo iných elektroník z dovôdu potreby odbornej montáže. Radi Vám základnu dosku opravíme nás v servise a so zárukou.

Skladom máme viac ako 37000 dielov pre notebooky, tablety, počítače a telefóny. V prípade, že diel ktorý je potrebný k oprave skladom nemáme, máme desiatky dodávateľov, partnerov a výrobcov dielov kde vieme potrebný diel objednať. Stačí sa informovať emailom alebo telefonicky.

Veľké množstvo náhradných dielov a LCD panelov máme skladom, v prípade že diel nemáme skladom, presný čas dodania Vám preveríme priamo u výrobcu. Ak chcete vedieť presný termín dodania náhradného dielu, stačí nám na email info@servis-notebookov.sk zaslať značku, model a sériové číslo zariadenia a my Vám preveríme presné informácie.


Servis a opravy notebookov, počítačov, tabletov a smartfónov. Ak potrebujete opraviť zariadenie kontaktujte nás.

Objednať opravu!

0903 413 500

Prečo zveriť opravu servis-notebookov.sk?

Profesionálny servis

Opravujeme všetky dostupné značky notebookov, počítačov, tabletov a telefónov.

Dlhoročné skúsenosti

Opravili sme už viac ako 20000 zariadení, opravíme aj to Vaše.

Certifikovaná kvalita práce

Máme technikov na exptertnej úrovni a najvyšiu certifikovanú kvalitu práce.

Cenová kalkulácia pred opravou

Cena opravy je stanovená ešte pred opravou a opravu realizujeme až po Vašom súhlase.

Diagnostika zdarma

Pri objednaní servisného úkonu za diagnostiku nikdy neplatíte.

Doprava zdarma

Doprava k nám je vždy zdarma. Po objednaní opravy neplatíte ani za dopravu naspäť k Vám.

Záruka na všetky opravy a diely

Používame originálne náhradné diely s garanciou a kompletnou zárukou na celú opravu.

Garancia kvality a spokojnosti

Vaša spokojnosť je našou prioritou. Od nás odídete vždy spokojný.

a mnoho ďalšieho...

Náročné opravy elektroniky

Opravíme aj to čo iný servis nedokáže, základné dosky, čipy, obvody, IGP, elektroniku, poliatie...

Všetky bežné diely a LCD skladom

Skladom máme LCD panely pre všetky bežné modely notebookov a viac ako 37 tisíc dielov.

Opravy na počkanie

Množstvo opráv kde nie je potrebná diagnostika robíme aj na počkanie.

Zachránime Vám dáta

Dôležité dáta zo zariadenia vieme zachrániť aj v prípade, že je zariadenie nefunkčné.